جراحی بینی کج

کجی نوک بینی یا بینی کج با جراحی بینی کج رفع می شود ولی اغلب کج بودن بینی با انحراف بینی اشتباه گرفته می شود.

انحراف بینی شدید باعث مشکلات تنفسی می شود ولی کج بودن بینی باعث تغییر ظاهر بینی می شود و مشکلات تنفسی در پی ندارد.

تفاوت کج بودن بینی با انحراف بینی

با شنیدن کلمه انحراف بینی فرد تصور می کند هر بینی که کج باشد صد در صد انحراف بینی دارد ولی در اصل انحراف بینی زمانی است که تیغه وسط بینی کج شده باشد و از محل قرار گیری خود منحرف شده باشد.

انحراف تیغه وسط بینی در مواقعی باعث گرفتگی سوراخ های بینی می شود و با جراحی تیغه وسط بینی یا سپتوپلاستی رفع می شود.

اگر در فواصل کوتاه مدت ضربات محکمی به بینی وارد شود یا در طی حادثه ای بینی آسیب ببیند ، استخوان های بینی به یک سمت متمایل می شوند و در اصل فرم بینی کج به نظر می رسد.

جراحی بینی کج

کج بودن بینی در آقایان بسیار رایج تر از بانوان است ، بارز ترین دلیل برای کج شدن نوک بینی یا خود بینی ، وارد شدن ضربه به بینی است .

کج شدن بینی بعد از عمل یا کج شدن نوک بینی بعد از عمل ، از مواردی است که با جراحی بینی رفع می شود ولی برای انجام جراحی ترمیم بینی باید یک سال از انجام آخرین جراحی بینی گذشته باشد.

برای اینکه بعد از جراحی بینی از فرم بینی راضی باشید ، بهتر است در انتخاب جراح بینی خود بسیار دقت کنید و مهارت جراح بینی را اولویت خود قرار دهید.

هزینه عمل کجی بینی

قیمت کج بودن بینی با توجه به دستمزد جراح بینی و امکانات مورد نیاز تعیین می شود و برای تعیین هزینه دقیق بهتر است توسط جراح بینی مورد نظر معاینه شوید.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر سامان کلباسی ، جراح بینی تهران ،  به پیج اینستاگرام و گالری تصاویر در سایت ایشان مراجعه فرمایید.

 

دکتر سامان کلباسی – متخصص جراحی فک و صورت

پلاستیک صورت و بینی – ایمپلنت

درباره drkalbasiadmin

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • چهارده + 1 =